השיזוף במיטת שיזוף בעמידה מאפשר לנו לקבל את המראה השזוף בהתאמה אישית מלאה. סדרת טיפולי השיזוף מותאמת לכל מטופלת תוך התחשבות בסוג העור ובמראה הסופי המבוקש.

‏03-641-1698‏

הקניון הגדול

ז’בוטינסקי 72, פתח תקווה

שעות פעילות:

ב'-ה': ‏09:00-21:00‏

ו': ‏08:30-15:00‏

א': ‏09:00-21:00‏

מקלחון שיזוף הינה שיטת השיזוף המתקדמת והטובה ביותר שיש. מדובר במיטת שיזוף עוצמתית המפותחת בטכנולוגיות המקדמות ביותר ומאפשרת שיזוף מהיר במיוחד.

יתרון מובהק של מיטות שיזוף בעמידה, שהופכות אותה למועדפת על לקוחות רבים, הוא כמובן היותה היגיינית במיוחד. המטופל עומד במשך כעשר דקות עד רבע שעה בתוך המכונה בהיגיינה מרבית. עם מיטת שיזוף בעמידה אין צורך לבוא במגע עם מצע מסוים ובטח לא עם החולות בחוף הים שנכנסים לכל פינה ומציקים.

בנוסף, מיטות השיזוף בעמידה מעניקה תוצאה אידיאלית, שכן היא מאפשרת שיזוף ללא בגדים בפרטיות מוחלטת, מה שמבטיח שיזוף אחיד ומושלם בכל חלקי הגוף. מיטות שיזוף בעמידה מאפשרת שיזוף בהדרגה ובצורה מבוקרת, כאשר בתחילה המטופל יגיע לשיזוף קצר על ידי מכונת שיזוף בעמידה כל מספר ימים, עד להשגת גוון השיזוף הרצוי.

לאחר מכן, יגיע המטופל על מנת לשמר את התוצאות שהושגו לאורך זמן. מדובר בסדרת טיפולים קצרים, אשר ללא ספק יניבו את התוצאות הטובות ביותר, בזמן הקצר ביותר והכי חשוב – בדרך הטובה ביותר.